Yapay Kızlık Zarı

Yapay kızlık zarı nedir ?

Suni kızlık zarı, kızlık dikimi için ücreti bulamayan veya kızlık zarı ameliyatından korkan kadınlar için üretilmiş özel ve ufak bir üründür. Bu ürün yardımıyla bayanlar ameliyat derdinden kurtularak bekaretlerine kısa süre içerisinde kavuşmaktalar.

Suni kızlık zarını, doktora gerek kalmadan hanımefendiler kendileri uygulamaktadırlar. Fitil benzeri bir ürün olup vajina içerisine yerleştirmesi kafi olacaktır.

Ürünün üzerinde özel sıvıda erimeye duyarlı bir madde, içinde ise suni kuru kan tanecikleri bulunmaktadır. Yerleştirildiği zaman bayandan salgılanan sıvılar neticesinde eriyen madde eriyerek kaybolur ve bayandan salgılanan sıvılara kan yoğunluğunu verir. Bu esnada bayandan salgılanan ve kan yoğunluğunu almış olan bu sıvılara suni kan tanecikleri kan rengini verir ve erkek müdahale etmiş olduğu süre ürün kendini kan şeklinde dışarıya bırakır.

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi ameliyatları fiyatlarının yüksek olması, yalnız tek sefer uygulanması, uzun süren bir operasyon olması ve başarı oranının düşük olmasından dolayı yapay kızlık zarı daha çok tercih edilmektedir.

Kızlık zarı dikimi operasyonunda sonucu görememenize karşın, yapay kızlık zarı paketinde 2 tane olur. İlk ürünü tek başınıza eliniz ile kontrol ederek sonucu görebilirsiniz ve içiniz rahatlar. Daha sonra diğer ürünü partneriniz ile kullanabilirsiniz.

Kızlık Zarı

yapılan araştırmalara gore kızlık zarı yırtılmasının çeşitli nedenleri olmaktadır.Kızlık zarı bozulmasının en büyük etkenleri şu şekildedir ;

Cinsel ilişki sonucunda kızlık zarının yırtılması,
Spor yaparken zedelenme ve yırtılma,
buluğluk döneminde cinsel organlara oluşan ilgi ve oyun sırasında bozulma,
Mastürbasyon sonucu kızlık zarı bozulması,
Genetik nedenlerle bozulma,
Doğustan elastik yada hiç kızlık zarı oluşmaması şeklinde nedenlerden dolayı kızlık zarı kaybolmaktadır.
Yapay kızlık zarı hakkında aklınıza takılan tüm sorulara internet sitemizde yanıt bulabileceğiniz şeklinde, canlı destek operatörümüz Merve Hanım’dan veya telefon destek operatörlerimizden de 0538 938 18 76 numaralı hattımızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.
Ad Soyad 

Telefon